Dr. Kadir – Green Tea

Green Tea
סידרת התה הירוק

למה תה ירוק?
מאות מחקרים בספרות המדעית מוכיחים את פעולתו המגינה על רקמות שונות בגוף.
תה ירוק הוא המשקה הנצרך ביותר בעולם אחרי מים.
תה ירוק מכיל מרכיבים אנטי-אוקסידנטים יעילים במיוחד (פוליפנולים מסוג CATECHINES) וחומרים אילו הוכחו כבעלי פעילות חזקה במיוחד בהגנה על העור מפני נזקי קרינת השמש והתופעות הקשורות בכך. היום ידוע כי קרינת השמש והשפעות סביבתיות אחרות, הנם גורם מכריע בהאצת תהליכי הזדקנות העור.
תכשירי קוסמטיקה יעילים חייבים להכיל מערכות יעילות של אנטי-אוקסידנטים המנטרלות את הרדיקלים החפשיים הנוצרים בריקמה בהשפעת הקרינה ועל ידי כך להפחית במידה ניכרת את הנזקים.
מלבד השימוש במספר סוגים של תמציות תה ירוק (לשם יעילות אופטימלית), בסידרת התה הירוק נעשה שימוש במספר חומרים ובטכנולוגיות חדישות בתחום הקוסמטיקה המודרנית:

1. מיקרו-קפסולות ושחרור מושהה הסרום והקרם המזין בסידרה זו מכילים רטינול וויטמין E בקפסולות מיקרוסקופיות המשחררות את החומרים הפעילים הללו באופן מבוקר ולאורך זמן.
לרטינואידים אפקטים מועילים רבים בעור. הרטינואיד הפוטנטי ביותר לשימוש חיצוני הוא חומצה רטינואית (tretinoin ) שהיא יעילה מאוד לטיפול בעור הסובל מנזקי קרינה. בגלל תופעות הלואי הקשורות בשימוש בחומר זה הוא מסווג כתרופה. בתכשירי קוסמטיקה נעשה שימוש ברטינול ואסטרים שלו (כמו retinyl palmitate ) . מחקרים הראו שרטינול חודר לעור טוב יותר מחומצה רטינואית וכי חלקו הופך לחומצה רטינואית על ידי האנזים רטינול דהידרוגנאז הפעיל בעיקר בשכבה הבזאלית. הראו במספר עבודות ששימוש חיצוני ברטינול והאסטרים שלו מעלה את עובי האפידרמיס ומווסת את חידוש התאים וכל זה ללא תופעות הלוואי המאפיינות את השימוש בחומצה רטינואית.

2. בתא-גלוקן חומר טבעי המופק מסוג מיוחד של שמרים הוא אחד החומרים החדישים והמבטיחים ביותר בתחום טיפוח העור. בתא גלוקן מחזק את מערכת ההגנה הטבעית של העור ועל ידי כך מגן מפני שורה ארוכה של תופעות כמו איבוד לחות, חימצון שומנים ועוד. זהו אחד החומרים הבודדים שהוכח בניסיונות בבני אדם כי הוא ממתן קמטים. חומר זה נמצא בסרום רטינול בסידרת התה הירוק.

3. צרמידים התפתחות המחקר והטכנולוגיה מאפשרת היום יצירה של צרמידים הזהים לאילו שבעור ולכן בעלי יעילות גבוהה במיוחד. כידוע, הצרמידים מהווים כ- 40% מכלל הליפידים (השומנים) בשכבה הקרנית וישנם 7 סוגים עיקריים. כאשר ממצים את הליפידים הללו מן השכבה הקרנית, היא מאבדת כמעט לחלוטין את תפקודה כמחסום העורי . השימוש החיצוני בליפידים הזהים לאילו שבשכבה הקרנית נועד לשפר ולתקן את כושרו של המחסום העורי (skin barrier) למנוע איבוד לחות ולהגן מפני גרויים. מחקרים מצביעים על כך שלצרמידים גם אפקטים ביולוגיים נוספים כמו עיכוב אלסטזות (אנזימים המפרקים אלסטין )ובקרה על תהליך נשירת התאים המתיםdesquamation) ).

בסידרת התה הירוק שבעה מוצרים:

סרום רטינול סרום בצורת תחליב נוזלי קל, נעים ובעל ניחוח עדין. הוא מתאים לכל סוגי העור. מבט ברשימת המרכיבים שלו יגלה שזהו תכשיר מוביל מבחינת כושר השפעתו על האטת תהליכי הזדקנות הריקמה, מיתון קמטים ושמירה על העור במצב בריא ורענן. התכשיר מכיל רטינול וויטמין E במיקרו-קפסולות, בתא גלוקן, צרמידים, שני סוגים של תמציות תה ירוק, פנטנול (פרו-ויטמין 5B), אלנטואין, אלפא ביזבולול טבעי (החומר הפעיל בשמן האתרי של פרחי הקמומיל) ועוד.

קרם מזין רטינול קרם מזין בעל מרקם עדין ונעים במיוחד. מכיל שמן אבוקדו, שמן קלנדולה, תמצית תה ירוק וכן רטינול וויטמין E בצורת מיקרו-קפסולות. הקרם מכיל גם צרמידים, פנטנול וביחזבולול טבעי.

קרם עיניים שילוב יעיל של סקוולן צימחי (חומר מקביל לשומן הטבעי שבחלב העורי) וצרמידים, בעל מרקם נוזלי יחודי. משפר את מאזן הלחות בעור העדין סביב העיניים ומזין אותו בויטמינים חיוניים כמו ויטמין E וויטמין 5B . מכיל תמצית תה ירוק וביזבולול טבעי בעלי אפקט מרגיע באופן מיוחד.

קרם לחות לעור נורמלי יבש SPF=23))
למרות שמרקמו העדין והנעים יכול להטעות, מדובר בתכשיר בעל כושר הגנה גבוה ביותר מקרינת מהשמש , SPF=23, שאף עבר בהצלחה את המבחן האוסטרלי להגנה בתחום ה- UV-A . כלומר בעל יעילות חזקה במניעת תהליכי הזדקנות מואצים הנגרמים על ידי קרינת השמש. התכשיר עבר גם בדיקה לעמידות גבוה במים (water proof) כך שהוא עמיד לשטיפה עם הזיעה. הקרם הוא בעל מרקם נוזחי ומכיל תמצית תה ירוק, פנטנול וחומרי לחות חדישים.

מסכה לעור יבש מכילה שילוב של חומרים בעלי אפקט חזק של הרגעה, ליחוח והגנה על העור: תה ירוק, פנטנול וויטמין E, בתוך מסכה בעלת מרקם שומני נעים. המסכה נמרחת בקלות. אינה מתיבשת ומותירה עור קטיפתי לאחר הסרתה.
תרחיץ תה ירוק לטיפוח עור הפנים
סבון ללא סבון רך ועדין במיוחד, אינו מיבש את העור
מתאים לחומציות הטבעית של העור,מכיל תמצית תה ירוק.

אלסבון גרגירים
אלסבון עדין ומקציף המכיל תמצית תה ירוק וריכוז גבוה של גרגירים
הנותנים לתכשיר כושר ניקוי מעולה. צורתם העגולה והעדינה של הגרגירים מונעת
כל אפקט של שריטת העור.

תרחיץ תה ירוק לטיפוח עור הפנים
סבון ללא סבון רך ועדין במיוחד, אינו מיבש את העור מתאים לחומציות הטבעית של העור,מכיל תמצית תה ירוק.

© Copyright - טופ-נייל קוסמטיקה מקצועית - כל הזכויות שמורות